Dziękujemy za zaufanie

Cóż mogę powiedzieć, jest nam niezwykle miło, że nas doceniliscie :-) Zapraszamy do zapoznania sie z artykułem znalezionym w sieci.

http://brodnowarszawa.wordpress.com/2012/08/17/szukasz-noclegu-w-zakopanem-efka-kusi-nie-tylko-lozkami-opinie/

Szukasz noclegu w Zakopanem? Efka kusi nie tylko łóżkami… [opinie]

Dom Gościnny Efka (Kościelisko) to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc noclegowych w Tatrach Zachodnich. – Przyjedź jako gość, wyjedź jako przyjaciel – zapraszają gospodarze.

Pokoje z łazienką i balkonem, internet wi-fi, telewizor, sala kominkowa, przy domu góralski szałas… Standard, który można znaleźć w wielu kwaterach (i w wielu przypadkach opisy reklamowe różnią się od rzeczywistości: mikroskopijne umywalki, brak ciepłej wody, niewygodne łóżka, niedziałające połączenie internetowe, telewizor bez sygnału telewizyjnego…) Efka (Kościelisko, zaledwie 3 km od centrum Zakopanego) jest jednak nie tylko pozbawiona wad (no, prawie… szczegóły na końcu naszej opinii), lecz także ponadstandardowa. Tu nie doświadczysz obojętności gospodarzy, którzy po prostu wynajmują pokoje i nie dbają o atmosferę pobytu. Tu cała rodzina stanie się Twoimi przyjaciółmi, oferując – oprócz góry serdeczności – lawinę atrakcji. Chcesz osiągnąć szczyt relaksu? Nic prostszego ;)

Pani Ewa z mężem, synem i rodzicami zasługują na miano wzorcowej rodziny. Wręcz promienieją wzajemną miłością, życzliwością, pogodą ducha. Ich wspólne hobby to urozmaicanie gościom czasu wolnego na  najrozmaitsze sposoby. Organizują biesiady przy ognisku w urokliwym szałasie. Przy dźwiękach muzyki góralskiej, wokół kociołka biesiadnicy częstują się grzanym winem, pieczonymi kiełbaskami i dużą porcją śmiechu. Normą są również cowieczorne pogawędki przy kominku. Dla par Efka szykuje romantyczne wieczorki. Gospodarze wykazują się dużą pomysłowością na umilenie pobytu, np. podczas EURO 2012 urządzili góralską strefę kibica. Ponoć było goręcej niż w 100-tysięcznej strefie na Placu Defilad w Warszawie ;) (niestety nawet Kościelisko nie pomogło naszej reprezentacji…). Sami też lubią aktywny wypoczynek, m.in. grę w siatkówkę (zobacz zdjęcia).

Nie ograniczają się tylko do uatrakcyjniania pobytu w domku i ogródku. Chętnie opuszczająKościelisko i wędrują razem z gośćmi po górach i dolinach, a kiedy w pobliżu dzieje się coś ciekawego (np. koncert), bez wahania korzystają z okazji do wspólnej zabawy (zobacz zdjęcia ze szlaków i koncertu Zakopower).

I jak tu się nie zaprzyjaźnić w tak sprzyjających ku temu okolicznościach…?

Wszędzie stąd blisko. Do centrum Zakopanego – 3 km (półgodzinny spacer), do sanktuarium na Krzeptówkach – ok. 20 minut piechotą (w pobliżu świetna restauracja „Pod Strzechą”, o której pisaliśmy tutaj), do Doliny Kościeliskiej – 5 km, Doliny Chochołowskiej – 7 km. W kilkanaście minut można dojść do kolejek linowych na Butorowy Wierch i Szymoszkową Polanę. Przy dolnej stacji kolejki „Szymoszkowa” znajduje się również kąpielisko geotermalne. 100 metrów od domku przystanek bus i PKS. W pobliżu sklepy spożywcze, karczma góralska i inne lokale gastronomiczne. Kościelisko powinno się reklamowac np. hasłem „Z Kościeliska droga wszędzie bliska” ;) Wszędzie blisko, a jednocześnie domek położony jest na uboczu, z dala od drogi, dzięki czemu panuje niczym niezmącona cisza.

Na koniec wspomnijmy jeszcze o łóżkach. To jedyna wada domku gościnnego Efka. Łóżka są… zbyt wygodne ;) Do tego stopnia, że trudno się z nich zwlec skoro świt, by ruszyć w Tatry. Zdradzimy, że sekret tkwi w austriackich materacach. Kto choć raz się na nich położył, wie, ile dają przyjemności.

Zastanawiacie się, ile kosztuje nocleg w komfortowym pokoju i z różnorodnymi atrakcjami towarzyszącymi? Tanio – 35 zł w sezonie, poza sezonem 30 zł.

 

Żródło:

http://brodnowarszawa.wordpress.com/2012/08/17/szukasz-noclegu-w-zakopanem-efka-kusi-nie-tylko-lozkami-opinie/


« POWRÓT
Dom Gościnny Efka
Marcin Szkodziński
Ul.Nędzy-Kubińca 57
34-511 Kościelisko
ZAPYTANIE
REZERWACYJNE
Tel: 18 207 02 45
kom: 695 366 335
kom: 607 266 335
biuro@efkazakopane.pl
1999-2019 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms